www.cvonline.hu

Recepciós

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.14.
Hirdetés azonosító: 807552

Recepciós

Pozíció leírása / Job description

Gyógyszeripari szektorban tevékenykedő partnerünk megbízásából Recepciós kollégát keresünk Budaörsre.

Feladatok:

- Az érkező vendégek udvarias fogadása, eligazítása, a megfelelő munkatárshoz irányítása
- A telefonközpont kezelése, üzenetek átvétele, átadása
- Látogató kártyák kezelése
- A napi bejövő posta (levelek, számlák) átvétele, bontása, iktatása, szignálása ügyfelelősre és fiókba történő szétosztása
- Kimenő posta feldolgozása és ügyintézése
- Központi fax küldeményeinek iktatása
- Újságok kézbesítése
- Reklamáció posta illetve újságos felé
- Posta számla bontása
- Szükség esetén futárszolgálat intézése
- Ki és beérkező csomagok küldemények átvétele

Elvárások:

- Preferáltan felsőfokú végzettség
- Nagyfokú precizitás, munkára való igényesség
- Magabiztos, erős középfokú szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret, különösen Word/Excel
- Kiváló kommunikációs készség (telefonon és szóban is)
- Segítőkész, kedves, pozitív személyiség
- Határozottság, önálló munkavégzés képessége, proaktivitás
- Jó megjelenés

Amit kínálunk:

- Modern, igényes munkakörnyezet
- Megbízható, biztos hátterű cég

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a