www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 1256 napja lejárt

Recepciós

VII. kerületi apartman szálloda, munkájára és önmagára igényes recepcióst keres, azonnali kezdéssel.

Elvárás:

  • Angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban (további nyelv ismerete előny)
  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyök:

  • Bejelentett állás
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi  e-mail címre várjuk, a pályázni kívánt pozíció megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő