www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 1029 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Recepciós

Feladatok:

  • Telefonhívások kezelése, továbbítása, üzenetek átadása
  • Kimenő és bejövő postai levelezés teljeskörű lebonyolítása
  • Management munkájának adminisztratív támogatása
  • Dokumentumok, prezentációk szerkesztése
  • Napi kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • Felmerülő adminisztratív feladatok ellátása
  • vendégek fogadás
  • Bekészítések, megrendelések intézése
  • Rendezvényszervezés

Követelmények:

  • Középfokú angol nyelvtudás, meghallgatás angol nyelven folyik
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Határozott, talpraesett fellépés
  • Jó problémamegoldó és szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Jelentkezés módja: a jelentkezéseket a nyelvvizsga bizonyítvány másolattal, és fizetési igény megjelölésével együtt a következő címre várjuk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő