www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 765356

Nagy múltú, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szolgáltató cégcsoportunk munkatársat keres a következő pozícióra:

RECEPCIÓS

Feladatok:
  • Vendégek, ügyfelek fogadása;
  • Bejövő hívások, telefonok, faxok, postaküldemények kezelése;
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása;
  • Beléptetőrendszer, épület működésével kapcsolatos recepción telepített rendszerek kezelése, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Nagy ügyfélforgalmú irodaházi recepción szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs készség angol nyelven (napi használat szóban és írásban egyaránt);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - teszteljük!);
  • Gyors problémamegoldás, prioritások felismerésére való képesség,
  • Ügyfél-központú, proaktív, együttműködő személyiség;
  • Terhelhetőség; precíz, hibamentes adminisztráció.
  • A nagy forgalom, leterheltség ellenére is képes átlátni a feladatokat, beosztani az idejét, betartani a határidőket. Gyorsan reagál, válaszol az igényekre, helyesen fogalmaz írásban is, pontosan adminisztrál. Aktív angol nyelvtudással rendelkezik, megjelenése megfelel az üzleti szféra elvárásainak.
Amit kínálunk:
  • jó munkahelyi légkör;
  • multinacionális környezet;
  • dinamikusan fejlődő iparág;
  • versenyképes jövedelem.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • A napi szolgálati idő munkanapokon 8:00-tól 18:00 óráig tart, a napi tényleges szolgálati beosztás ezen időtartamon belül, a munkaidőkeret figyelembevételével, egyenlőtlen napi beosztással kerül meghatározásra.
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzot és a motivációs levelet a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (recepciós).