www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 750708

Épületüzemeltetési piacon működő, magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport keres munkatársakat a következő területre: RECEPCIÓS (Teljes és részmunkaidő)

RECEPCIÓS

Feladatok:
  • Vendégek, ügyfelek fogadása;
  • Bejövő hívások, telefonok, faxok, postaküldemények kezelése;
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása;
  • Beléptetőrendszer, épület működésével kapcsolatos recepción telepített rendszerek kezelése, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Hasonló területen szerzett 2 éves tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs készség angol nyelven;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Gyors problémamegoldás, prioritások felismerésére való képesség,
  • Ügyfél-központú, proaktív, együttműködő személyiség;
  • Terhelhetőség;
  • Precíz, hibamentes adminisztráció;
Amit kínálunk:
  • jó munkahelyi légkör,
  • nívós szervezeti kultúrájú csapat,
  • versenyképes jövedelem.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: A napi szolgálati idő munkanapokon 8:00-tól 18:00 óráig tart, a napi tényleges szolgálati beosztás ezen időtartamon belül, a munkaidőkeret figyelembevételével, egyenlőtlen napi beosztással kerül meghatározásra.
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot és a motivációs levelet a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (recepciós).