www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 241672

  RECEPCIÓS

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

A következő pozícióba keresünk munkatársat:

Recepciós munkatárs

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Az Ön feladata:

  • Vendégek, látogatók fogadása / koordinálása
  • Kapcsolattartás a szervezeten belüli egységekkel és külső partnerekkel egyaránt
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása, telefonok kezelése
  • Eszközök rendelése valamint a készletek ellenőrzése
  • Posta kezelés

Az Ön profilja:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kellemes, ápolt megjelenés
  • Precíz munkavégzés
  • Erős középfokú német nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt (az angol nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Önálló munkavégzés
  • Talpraesett, határozott egyéniség
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Minimum egy hónapos betanulás hétfőtől péntekig
  • Multinacionális környezet
  • Felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelkedő fizetés
  • Kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • Étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük töltse ki online pályázatunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja