Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Recepciós

  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

RECEPCIÓS

Jelentkezési határidő: 2017. december 3.

A munkavégzés helyszíne: Franciaország, Les Deux Alpes, 2 csillagos szállodában (19 szobás, max. 62 fő vendég)

A munkavégzés időtartama:

  • Kiutazás dátuma (munkakezdés másnap): 2017. december 5.
  • Munka vége: 2018. április 1-15.
  • Munkaidő: heti 42 óra, 6 munkanapon, illetve hetente 1 teljes szabadnap

Munka leírása:

  • Recepció nyitva tartása: 15:30-22:30, illetve szombaton és vasárnap délelőtt 8:00-10:00 óra között
  • Vendégek becsekkoltatása, welcome papír átadása, információ- és segítség nyújtás itt tartózkodásuk alatt, távozás előtti este az italfogyasztás fizettetése
  • Szauna ki- és bekapcsolása
  • Szükség esetén e-mailek megválaszolása, foglalási papírok kiállítása
  • Céges telefonon érkező érdeklődések megválaszolása
  • Bagett rendelés leadása
  • Recepció és környékének rendben tartása
  • Társalgó/Bárpult nyitva tartása minden nap: 15:30-22:30
  • Italok kiadása igény esetén a társalgóban levő vendégek részére
  • Bárpult rendben/tisztán tartása
  • Besegítés a vacsora felszolgálásába
  • Céges telefon használata a munkanapokon reggel 10-től este 23 óráig

Követelmények:

  • Francia nyelvtudás (min. középszintű)
  • Angol nyelvtudás (min. középszintű)
  • Minimum 1 éves idegenforgalmi/vendéglátós munkatapasztalat
  • Referencia
  • Önálló munkavégzés, tanulékonyság, motiváció, csapatszellem
  • Rendezett, ápolt megjelenés, kiegyensúlyozott életvitel

Előnyök:

  • Korábbi hosszabb külföldi tartózkodás
  • Egyéb idegennyelv-ismerete

Bérezés/ellátás:

  • 1250 EUR/hónap nettó fizetés
  • 15 % jutalék a felszolgált italok után (kb. 100 EUR/hónap)
  • Szállást biztosítunk (külön helységben)
  • Napi háromszori étkezést biztosítunk a szállodában
  • A kiutazást (Budapest – Les 2 Alpes) a munkaadó szervezi meg (150 EUR levonásra kerül ezért az első havi bérből, de amennyiben a munkavállaló kitölti a teljes szezont, úgy az utolsó havi bérhez hozzáadódik) A hazautazást a munkaadó szervezi meg és költségeit állja, amennyiben a szezont kitölti a munkavállaló.

  • Magyar nyelvű fényképes, részletes önéletrajz beküldése a lenti e-mail címre, egy bemutatkozó/kísérő levéllel együtt.
Helyek Franciaország
Külföld
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai adminisztrátor, Szállodai recepciós
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia
Egyéb hasonló állások Önnek
Recepciós

Makrancos Lakás Kft.

Recepciós Újonnan nyíló nyolc szobás panzióba k...
Pápa, Veszprém

Recepciós

Trenkwalder Kft

Győr környékén található, acélfeldolgozás terül...
Győr-Moson-Sopron

Recepciós

RecepciósFeladatok: Szállodai recepciós feladat...
Vas, Magyarország