www.cvonline.hu

Recepciós

  • Company_icon Rubin Wellness & Conference Hotel
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Rubin Wellness & Conference Hotel Budapest

XI. kerületi 4 csillagos szállodába keresünk teljes munkaidőre és 4 órás

recepciós

munkakörbe

új kollégákat azonnal kezdéssel.

Feladatok:

  • Check in és Check out, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Vendégszámlák kezelése, árak, árkódok, fizetési módok, terhelések ellenőrzése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete (írásban és szóban)
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés

4 órás recepciós állásra Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyként értékeljük:

  • Recepciós és/vagy szobafoglalási tapasztalat,
  • Hostware ismerete,
  • Valutapénztáros képesítés
  • 2. nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, gondoskodó munkahely
  • Bejelentett munka
  • Hosszútávú, jó kereseti lehetőség,
  • Összetartó fiatalos csapat, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Ingyenes főétkezés

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai adminisztrátor, Szállodai recepciós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű