www.cvonline.hu

Recepciós

  • Company_icon Würth Szereléstechnika Kft.
  • Location_icon Budaörs, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

A Würth Szereléstechnika Kft. budaörsi cégközpontjába keres
Recepciós

munkatársat keres

  Feladat:
  • Napi postázás, iktatás
  • Vendégek fogadása
  • Kimutatások készítése
  • Adatbázisok, nyilvántartások karbantartása
  • Reprezentációs feladatok ellátása

  Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, nemzetközi cég
  • Változatos feladatok
  • Fiatal, dinamikus munkakörnyezet
  • Szakmai támogatás
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Elvárás:
  • Érdeklődés a kereskedelem és az értékesítés iránt
  • Microsoft Office magabiztos használata
  • Minimum társalgási szintű angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Munkájára igényes, precíz
  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és szervezőképesség
  • Jó megjelenés
Előny:
  • Hasonló területen (ügyfél-, vevőszolgálat) szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Budaörs környéki lakóhely
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély, saját gépjármű

Jelentkezés: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, bérigénnyel és a pozíció pontos feltüntetésével ellátott fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Recepciós, Regisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német