www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 66 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ egyik legnagyobb létesítmény-kiszolgáló és - üzemeltető vállalatcsoportja. Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk budapesti irodáinkba

Recepciós

munkakörbe.

Feladatok:

  • vendégek fogadása, regisztrálása és bejelentése
  • parkoló autók regisztrálása
  • ideiglenes beszállítói és vendégkártyák kezelése
  • tárgyalóterem-foglalási igények fogadása telefonon és e-mailen, érkezési sorrendben regisztrálás és lefoglalás
  • tárgyalásokhoz igényelt technikai eszközök és étel-, ital-ellátás megszervezése
  • utazásokhoz repülőjegy- és szállásfoglalás
  • beérkező levelek szortírozása, a kimenő levelek adminisztrálása
  • csomag-küldemények feladásának intézése
  • problémák esetén tapasztalatainak megfelelően intézkedés
  • üzenetek, fontos információkat továbbítása
  • igény szerint irodai asszisztensi feladatokat lát el (pl. fénymásolás, telefonos ügyintézés)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, érettségi vizsga
  • néhány éves irodai vagy recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) és internet megbízható ismerete
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • segítőkész munkalégkör
  • kiváló munkakörülmények
  • fix alapfizetés, BKV bérlet, cafetéria

Munkavégzés helye:
Budapest

Munkarend, munkaidő:
Irodai munkarend

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a lenti e-mail címen.
Nappali tagozatos diákok jeletnkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol