www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 294 napja lejárt

Cégünk, az IBCS Hungary Kft. egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás, éllovas alkalmazásintegrátor a vonalkód-kommunikáció és az egyéb innovatív termékazonosítási megoldások piacán, immár 25 éve.

Recepciós

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • a recepciót érintő belső és külső kommunikáció zökkenőmentes biztosítása
  • a bejövő és kimenő iratok kezelése, iktatása, továbbítása
  • bejövő üzenetek feldolgozása, továbbítása
  • az irodaszer ellátás zökkenőmentes biztosítása
  • a CRM ügyfél adatbázis adminisztratív kezelése

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • hasonló munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat
  • angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete
  • számítógépes ismeretek, kiemelten Excel és Word
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • önállóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • vállalatirányítási rendszer használati gyakorlat (Navision)
  • rövid bemutatkozó videó

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos háttérrel rendelkező hazai vállalat
  • barátságos környezet
  • versenyképes jövedelem
  • rendszeres továbbképzések
  • egyéb juttatások

Munkahelye mellett elkötelezett munkavállalók jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal, melyben kérjük, tüntesse fel bérigényét!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol