www.cvonline.hu

Recepciós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.28.
Hirdetés azonosító: 1107400

Európa szinten, több mint 20 éve jelenlévő követeléskezelő cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Az ügyfélszolgálatra érkező ügyfelek fogadása
  • Telefonhívások kezelése, információk továbbítása az illetékes kollégák felé
  • Postai ügyintézés
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Tárgyalók foglalása, előkészítése
  • Készletkezelés
  • Ad-hoc adminisztráció

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Kommunikatív, kedves, önálló személyiség
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Stabil háttér, multinacionális, innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapbér + Cafeteria + bónusz)
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődését és úgy gondolja minden elvárásnak megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre!

Munkavégzés helye:
  • Budapest