www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Recepciós állás

Recepcióst keresünk Oxygen Wellness Naphegy Központba, teljes (heti 40 óra, napi 8 órás munkavégzés) vagy részmunkaidőben (szombat-vasárnap).

Feladatok:

  • Vendégek udvarias fogadása, üdvözlése, beléptetése
  • Kassza kezelése
  • A vendégek általános tájékoztatása szolgáltatásainkról, árainkról, aktuális akcióinkról
  • Telefonok fogadása, információadás telefonon

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztosan kommunikálsz angol nyelven
  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Udvarias, ügyfélközpontú és talpraesett személyiség
  • Alapvető irodai szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiváló munkavégzési körülmények, igényes környezetben

Munkavégzés helye: 1016 Budapest, Naphegy utca 67.

Munkavégzés kezdete: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével. Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő