www.cvonline.hu

Recepciós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1098696

Pénzügyi partnercégünk részére keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása
  • Telefonok fogadása, e-mailek kezelése
  • Ügyfelek fogadása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • Érettségi megléte
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Heti 30-40 óra vállalása

Juttatások:
  • Folyamatos munkalehetőség február 28-ig
  • Bruttó 850 ft/óra bérezés

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.