www.cvonline.hu

Recepciós

  • Frissítve 12 napja

Vecsési 4 csillag superior minősítésű szálloda

recepciós

munkakörbe új munkatársat keres.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1év releváns szakmai tapasztalat
  • közvetlen, vendégszerető hozzáállás
  • jó kommunikációs készség
  • lelkiismeretes munkavégzés
  • angol nyelvtudás

Előny:

  • Hostware program ismerete,
  • második idegen nyelv

 Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye Vecsés
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest