www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 42 napja lejárt

Siam Center Hungary Kft. Széchenyi Gyógyfürdőben lévő energikus, mosolygós csapatába

recepcióst

keres!

Főbb feladatok:

  • Recepció napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vendégelégedettség biztosítása magas minőségi elvárások alapján
  • Magyar- és angol nyelvű telefonok és e-mailek kezelése
  • Nyilvántartások vezetése, napi készletfogyások dokumentálása
  • Bejelentkezések, foglalások kezelése
  • Humán erőforrás beosztásának szervezése, optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás a napi szintű kommunikációhoz
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel)
  • Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása (hétvégén és esti órákban is)
  • Energikus személyiség, csapatszellem
  • Barátságos, készséges, vendégorientált fellépés
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság
  • Wellness-szálloda vagy spa területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önálló és változatos feladatkör
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Napi szintű angol nyelvhasználati lehetőség

Fényképes önéletrajzzal a pozíció és a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk a jelentkezéseket!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő