www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

  • A hirdetés 195 napja lejárt

RECEPCIÓS

Az FMRH Kft, a népszerű Life1 fitness és wellness klubok üzemeltetőjének stratégiai partnere, a XIII. kerületben december elején nyíló, új fitness klubba keres recepciós kollégákat.

Főbb feladatok:

  • szolgáltatás és termék értékesítés; kasszakezelés
  • vendégek kiszolgálása; kérések, problémák kezelése
  • promóciók, rendezvények lebonyolításában való részvétel
  • marketing tevékenységgel kapcsolatos feladatok
  • büfé üzemeltetésével kapcsolatos feladatok

Álláshoz tartozó elvárások
Barátságos szakembereket várunk:

  • akik képesek maximálisan odafigyelni vendégeinkre, megérteni céljaikat és minden vendéget az egyedi igényeknek megfelelően segíteni
  • örömüket lelik abban, ha másoknak segíthetnek, támogatják vendégeinket a fejlődésükben
  • csapatjátékosok
  • pozitív kisugárzásúak, optimisták és mindenki számára tartogatnak egy mosolyt
  • odafigyelőek és fontos számukra a tanulás, a fejlődés és az önfejlesztés: szívesen megosztják másokkal ismereteiket, ugyanakkor nyitottak a tanácsokra, javaslatokra
  • nyitottak, könnyen létesítenek kapcsolatokat és gondosan ápolják a meglévőeket
  • jó arc- és névmemóriával rendelkeznek
  • pontosak és precízek
  • KIEMELT ANGOL nyelvtudással és legalább középfokú végzettséggel rendelkeznek

Előny:

  • fitness klubban, hotelben szerzett recepciós tapasztalat

Várjuk fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a lenti e-mail címen!

Jelentkezési határidő: november 9.

Munkavégzés helye: XIII. kerület
Munkába állás időpontja: 2016. november közepe

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol