www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 140 napja lejárt

ISS Facility Services Kft.

Az ISS csoport a világ egyik legnagyobb létesítmény-kiszolgáló és - üzemeltető vállalatcsoportja. Változó munkahelyre keresünk rugalmas munkatársat
Recepciós
munkakörbe.

A munkatárs Budapest és IX., XI., XIII. kerületeiben, valamint Törökbálinton található színvonalas irodaházakban lát el helyettesítő recepciós feladatot. A napi munkaidő 8 óra, rugalmas időbeosztás szerint, 8.00 és 19.00 óra között.

Feladatok:

  • vendégek fogadása, regisztrálása és bejelentése
  • parkoló autók regisztrálása
  • ideiglenes beszállítói és vendégkártyák kezelése
  • igény esetén taxi rendelés
  • tárgyalóterem-foglalási igények fogadása telefonon és e-mailen, érkezési sorrendben regisztrálás és lefoglalás,
  • tárgyalásokhoz igényelt technikai eszközök és élet-, ital-ellátás megszervezése
  • irodaszerek megrendelése
  • utazásokhoz repülőjegy- és szállásfoglalás
  • beérkező levelek szortírozása, a kimenő levelek adminisztrálása
  • csomag-küldemények feladásának intézése
  • beérkező csomagok érkeztetése, és a címzettek értesítése
  • kulcsok kiadása, regisztrálása és visszavétele
  • HELPDESK rendszer működtetése
  • dolgozói adatbázis ellenőrzése és frissítése
  • a fogadóhelyiségben kihelyezett poszterek ellenőrzése (tartalom, aktualitás, küllem)
  • problémák esetén tapasztalatainak megfelelően intézkedik
  • üzeneteket, fontos információkat továbbít
  • igény szerint irodai asszisztensi feladatokat lát el (pl. fénymásolás, telefonos ügyintézés)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, érettségi vizsga
  • irodai vagy recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) és internet megbízható ismerete
  • Társalgási szintű aktív angolnyelv-ismeret levelezéshez, és alapvető szóbeli kommunikációhoz

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • segítőkész munkalégkör
  • kiváló munkakörülmények
  • fix alapfizetés, BKV bérlet, étkezési utalvány

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki könnyen alkalmazkodik az új körülményekhez, és vállalja a változó munkahelyen történő munkavégzést.

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet az alábbi email címen keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő