www.cvonline.hu

Recepciós

  • Az állásajánlat lejárt.

Önmagára és munkájára egyaránt igényes, dekoratív, precíz, megbízható recepcióst keresünk, (pályakezdő jelentkezését is várjuk) kizárólag hosszú távra, fő állásba!
A munkakört betöltő fő felelőssége a cég

recepciós

feladatainak ellátása, az irodába betérő ügyfelek koordinációja, a beérkező levelek, csomagok és telefonhívások kezelése, az Ügyvezető igazgató asszisztenciájának ellátása és a cég munkatársainak munkájának támogatása.

Feladatok és felelősségek:

  • Recepció irányítása, ügyfelek fogadása, koordinálása.
  • Beérkező telefonhívások kezelése
  • Bejövő és kimenő posta napi szintű nyomon követése és kezelése
  • Az irodai eszközök készleteinek naprakészen tartása
  • Egyéb, közvetlen vezető által kiadott ad-hoc feladatok elvégzése
  • Az Ügyvezető asszisztensi feladatainak ellátása
  • Aktív részvétel különböző HR tevékenységekben (pl. toborzás- kiválasztás, oktatás, stb.)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felsőfokú végzettség, kommunikációs területen előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, internet)
  • Aktív, magabiztos német-angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kreativitás
  • Dekoratív, üzleties megjelenés (magassarkú)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, munkalehetőség
  • fiatal, összeszokott csapa
  • karrier lehetőség

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest