www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 394 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Recepciós

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az iroda általános működésének biztosítása
  • Beérkező ügyfelek fogadása és kiszolgálása
  • Bejövő telefonhívások kezelése, átirányítása és az üzenetek továbbítása
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése (postázás, futároztatás)
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Irodai rendelések rögzítése, nyomon követése
  • Rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • Hotelfoglalások, repülőjegy foglalások intézése
  • Adminisztrációs háttér biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 éves releváns munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet
  • Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
  • Proaktív gondolkodásmód

Előny:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nyelvtudás használatának lehetősége

Munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol