www.cvonline.hu

Recepciós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1080990

Irodai eszközök, nyomtatók forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása
  • Táblázatok kezelése
  • Bejövő és kimenő hívások kezelése
  • Általános irodai adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office programok ismerete
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Önállóság, pontos precíz munkavégzés
  • Heti 20 óra vállalása hétfő-péntek 8:00-16:30 között

Juttatások:
  • Bruttó 900 Ft./óra bérezés
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Multinacionális környezet

Előnyök:
  • Kereskedelmi vagy pénzügyi tanulmány előnyt jelent

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, várjuk önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs