www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 290 napja lejárt

Több telephellyel rendelkező budai autószalonunkba

recepciós

kollégát keresünk

Feladatok:

  • Bejövő, kimenő hívások, e-mailek fogadása, kezelése
  • Belföldi és külföldi ügyfelek üdvözlése, segítségnyújtás
  • Céges rendezvények szervezése
  • Segíteni az értékesítők és az ügyvezető munkáját
  • Dokumentumok kezelése, rendszerezése, archiválása
  • Bejövő, kimenő posta ügyintézése
  • Online social media felület kezelése

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Néhány éves irodavezetői vagy recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office, Excel, Word és PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Professzionális szakmai háttér

Fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi  e-mail címre kérjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol