www.cvonline.hu

Recepciós

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.03.24.
Hirdetés azonosító: 1077638
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Partnerünk cégcsoportja világszerte vezető szerepet tölt be az ipari megoldások területén. Termékeik és szolgáltatásaik kiterjednek a kompresszorok, áramfejlesztők, bányászati eszközök, építőipari kéziszerszámok és összeszerelő rendszerek piacára. Jelentkezzen hozzájuk recepciósnak!

Feladatok:

  • Cégcsoport adminisztratív folyamataink támogatása
  • Céges levelezések kezelése
  • Bejövő telefonhívások fogadása, rögzítése 8.00 és 16.30 között
  • Céges utazások intézése (repülőjegy-rendelés, szállásfoglalás, utasbiztosítás-kötés)
  • Külföldi partnerek részére szállás, taxi, étteremfoglalás, beléptetés engedélyeztetése
  • Irodaszerek beszerzése
  • Meetingek, konferenciák, rendezvények szervezésében való részvétel
  • Tárgyalótermek előkészítése
  • Egyéb felmerülő ad hoc irodai feladatok

Elvárások:

  • Legálabb középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, biztos munkahely
  • Munkahely akár céges buszjárattal történő megközelítése

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését Link megjelenítése követően jelentkezzen a hirdetésre vagy küldje meg önéletrajzát E-mail cím megjelenítése címre "recepció" jeligével.