www.cvonline.hu

Recepciós

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1077376
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal tanácsadó partnerünkhöz keresünk recepciós kollegátt.

Feladatok:

  • recepciós feladatok ellátása
  • bejövő telefonok és posta kezelése
  • irodai adminisztráció

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • angol nyelvtudás
  • minimum fél év vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között het 2-3 nap

Amit kínálunk

  • bruttó 900 Ft/óra
  • kijutás céges busszal (Népliget és Déli pályaudvari indulással)

Amennyiben a megadott feltételek szerint el tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest