www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 125 napja lejárt

 Több évtizedes múltra visszatekintő szállodaláncunk budapesti XII. kerületi szállodájába keres

recepcióst

olyan kedves, készséges munkavállaló személyében, aki vendég centrikus, precíz, munkájára igényes.

Mint új munkatársunk megbízhatóan, önállóan látja el hagyományos szállodai recepciós feladatait. Mindenképp előnyös, ha hasonló munkakörben már szerzett tapasztalatot, ismeri a „Hostware” rendszert és társalgási szinten beszél angolul.

A szép és barátságos környezeten, a családias hangulatban együttműködő csapaton kívül hosszú távú munkalehetőséget, jól megérdemelt munkabérén felül étkezési utalványt, egészségpénztári juttatást, kedvezményes üdülési lehetőséget tudunk biztosítani.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, mindenképp küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a munkakör megjelenésével az e-mail címre.

Szeretettel várjuk jelentkezését!

Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...