www.cvonline.hu

Recepciós

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1073782
lejárt

 Recepciós

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Recepciós munkatárs adminisztrációs háttérrel, erős Excel ismeretekkel és középfokú angol vagy német nyelvtudással.

Feladatkör, felelősségek:

• Az irodaházba érkező ügyfelek fogadása és megfelelő tájékoztatása

• Telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel

• Irodaszer és munkaruha beszerzése és adminisztrálása

• Gépkocsi- és útnyilvántartás vezetése

• Egyéb back-office feladatok

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Középfokú végzettség

• Legalább fél éves előzetes tapasztalat recepciós munkakörben

• Erős gyakorlati Excel tudás

• Középfokú angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

• Pontos, precíz munkavégzés

• Jó kommunikációs készség

• Képes határidőre ellátni a feladatait

Nyelvtudás:

Középfokú angol vagy német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy magyar tulajdonú nagyjából 60 fős, élelmiszeriparban tevékenykedő középvállalat.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.