www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 388 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Adminisztrációs osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Recepciós

Feladatok:

  • Telefonközpont kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Szükség esetén angol nyelvű tolmácsolás
  • Rendezvények lebonyolításához kapcsolódó szervezési feladatok
  • Bejövő és kimenő posta kezelése

Elvárásaink:

  • Érettségi
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol