www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 232 napja lejárt

   Boutique Hotel Budapest****

keresi munkatársát

RECEPCIÓS

munkakörbe

Munkakör: biztosítja, hogy a szállodában tartózkodó vendég teljes mértékben elégedett legyen, illetve szakszerű kiszolgálásban részesüljön egészen a számlájuk kifizetéséig.

Főbb feladatok:

  • Érkezteti a vendégeket, számláikat folyamatosan vezeti, fizettet és elszámol, műszak végén kasszát zár.
  • Foglalásokat felveszi, rögzíti, visszaigazolja
  • Kezeli a szállodai pénztárt
  • Közvetíti az üzeneteket, gondoskodik a vendégek ébresztéséről, megszervezi az érkező és utazó vendégek szállítását.
  • Vendégpanaszok, észrevételek kezelése és továbbítása felettesének
  • Programokat szervez a vendégek számára

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség elengedhetetlen, de felsőfokú végzettség előny
  • Legalább 1-2 éves szállodában töltött Front Office területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Váltott műszak vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el motivációs levelét és fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő