www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

Recepciós

munkatársat júliusban 2-2 napra helyettesítés céljából

Feladatok:
  • Recepciós feladatok ellátása
  • Kollégák támogatása
  • Telefonok kezelése
Elvárások:
  • Érettségi
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
Juttatások:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Munkaidő:

Napi 9 óra 45 perces ebédszünettel

8:00-17:45-ig

Munkavégzés helye:

A foglalkoztatás 4 napra szól helyettesítés miatt, az időpontok:

2016. július 21-22.

2016. július 28-29.

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség -