www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 453 napja lejárt

Több évtizedes múltra visszatekintő szállodaláncunk budapesti XII. kerületi szállodájába keres

recepcióst

olyan kedves, készséges munkavállaló személyében, aki vendég centrikus, precíz, munkájára igényes.

Mint új munkatársunk megbízhatóan, önállóan látja el hagyományos szállodai recepciós feladatait. Mindenképp előnyös, ha hasonló munkakörben már szerzett tapasztalatot, ismeri a „Hostware” rendszert és társalgási szinten beszél angolul.

A szép és barátságos környezeten, a családias hangulatban együttműködő csapaton kívül hosszú távú munkalehetőséget, jól megérdemelt munkabérén felül étkezési utalványt, egészségpénztári juttatást, kedvezményes üdülési lehetőséget tudunk biztosítani.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, mindenképp küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a munkakör megjelenésével az e-mail címre.

Szeretettel várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér