www.cvonline.hu

RECEPCIÓS

  • A hirdetés 455 napja lejárt

A REGIO JÁTÉK az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózat Magyarországon.  Folyamatos növekedésünknek köszönhetően már 33 játékáruházunkban közel 400 munkatársunk  vesz részt vásárlóink színvonalas kiszolgálásban.

RECEPCIÓS

munkatársat keres

Feladatok:

  • Beérkező telefonhívások fogadása, telefonközpont kezelése
  • Vendégek fogadása és irányítása
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Postai küldemények kezelése
  • Ügyfélszolgálat munkájának támogatása
  • Panaszkezelés

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség, kereskedelmi vagy jogi végzettség előny
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem, magas stressz tűrő képesség, precíz munkavégzés
  • Ügyfél-orientált szemléletmód
  • 10 ujjas gépelés
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, egyéb nyelv ismerete előny
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Változatos munkakör
  • Stabil és dinamikusan fejlődő munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol