www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 261 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, banki és biztosítási területen működő partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS

Feladatok:

  • Bel-és külföldi vendégek fogadása, bekísérése, kiszolgálása

  • Vendégkártyák kiadása, nyilvántartása

  • Tárgyaló foglalások koordinálása,

  • Tárgyalók előkészítése, a technikai eszközök szervezése, biztosítása,

  • Bejövő hívások fogadása, érdeklődők tájékoztatása az intézmény szolgáltatásairól,

  • Házon belüli és kívüli rendezvények lebonyolításában való részvétel,

  • Catering biztosítása, elszámolások elkészítése,

  • Kollégák munkájának támogatása, anyagok összekészítése, fénymásolás, adminisztráció

  • Parkolóhelyek nyilvántartása, foglalása a vendégek részére,

  • Külföldi utazások teljes körű ügyintézése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

  • 1-3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat,

  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó készség,

  • Talpraesett, határozott fellépés, önálló munkavégzés.

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem,

  • Lehetőség folyamatos idegennyelv használatra,

  • Fiatalos, multikulturális környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.