www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 254 napja lejárt

Biatorbágy melletti háromcsillagos szállodánkba keresünk

recepciós

kollégákat.

A feladatok:

  • Érkezések, utazások levezénylése, fizetések intézése és számlák kiállítása, foglalások visszaigazolása és rögzítése
  • Vendégek informálása, programok értékesítése
  • Telefonok fogadása, kezelése
  • Zárások pénztárban, szállodai szoftverben
  • Listák, statisztikák készítése, vezetése
  • Recepciós pult, asztalok, lobby felügyelete és rendben tartása
  • Napi levelezések kezelése, foglalások visszaigazolása és rögzítése

Előnyök: Hostware program ismerete
Elvárások:

  • Számítógépes ismeret,
  • Min. angol nyelv ismerete (több nyelv előny),
  • Min. 2 éves szállodai tapasztalat, gyakorlat

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő