www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 289 napja lejárt

A Bo33 Hotel**** Family & Suites csapata

recepciós

kollégát keres

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Minimum egy éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vendég-orientált attitűd
  • Hajlandóság több műszakos/éjszakai munkavégzésre

Feladatok:

Recepciós munkakörben:

  • Vendégek fogadása
  • Check-in, check-out lebonyolítása, vendégszámlák vezetése, fizettetés
  • Szobák beosztása, bekészítések megrendelése
  • Londiner munkájának irányítása

Éjszakás recepciós munkakörben:

  • Számítógépes rendszerek éjszakai teendőinek felügyelete
  • Riportok, jelentések készítése
  • Vendégszámlák ellenőrzése, szükséges tételek terhelése
  • Éjszakai felügyelet

Előny:

  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Német vagy más idegen nyelv ismerete

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő