www.cvonline.hu

Recepciós

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.11.
Jelentkezési határidő: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1038317
lejárt

Recepciós
Talpraesett Recepciós munkatársat keresünk multinacionális partnerünk budapesti, belvárosi irodájába. A pozíció a vállalati növekedésnek köszönhetően jött létre. A kiváló fizetés és barátságos hangulat mellett partnerünk nemzetközi, dinamikus munkakörnyezetet biztosít.

A Recepciós felelőssége az iroda gördülékeny működésének biztosítása.

Feladatai közé tartozik:
- beérkező hívások fogadása,
- e-mailek, posta kezelése, csomagok átvétele,
- vendégek fogadása,
- irodaszerek / marketing anyagok megrendelése,
- vállalati rendezvények szervezése,
- utazásokkal kapcsolatos foglalások kezelése,
- kapcsolattartás az épületüzemeltetővel,

továbbá a napi feladatokkal járó általános adminisztráció.

Legalább középfokú végzettséggel, emellett 1 – 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk. A folyékony, aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen a sikeres pályázáshoz. Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen angol nyelvű önéletrajza feltöltésével.
Munkavégzés helye: Budapest