www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 252 napja lejárt

Csapatunk angol és német aktív nyelvtudással, valamint szakmai tapasztalattal rendelkező

recepciós

munkatársat keres.

Elvárások:

  • Minimum középfokú angol és német nyelvtudás (3. nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Szakirányú iskolai végzettség és vagy szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Csapatszellem, terhelhetőség, kreativitás, nyitottság, jó probléma megoldó képesség

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal illetve motivációs levéllel az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Baranya
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
SMS CHAT ANIMATOR

UAB "mano kooperatyvas"

SMS CHAT ANIMATOR Flexible work from home! All ...
Budapest, Pest, Baranya, Békés, Nógrád

Bolti Eladó - Németország

Silverhand Hungary Kft

NémetországMunkavégzés helye: Németország Munk...
Magyarország, Külföld

Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltölt...
Baranya