www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Csapatunk angol és német aktív nyelvtudással, valamint szakmai tapasztalattal rendelkező

recepciós

munkatársat keres.

Elvárások:

  • Minimum középfokú angol és német nyelvtudás (3. nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Szakirányú iskolai végzettség és vagy szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Csapatszellem, terhelhetőség, kreativitás, nyitottság, jó probléma megoldó képesség

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal illetve motivációs levéllel az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Baranya
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves