www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Belvárosi négycsillagos hotel

recepciós

munkatársat keres

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel (House Keeping, Étterem)
  • Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
  • E-mailek folyamatos kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább még egy idegen nyelv ismerete
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat (minimum 1 év)
  • Ápolt és igényes megjelenés
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Olasz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő