www.cvonline.hu

Recepciós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1033262

Pénzügyi tanácsadó partnercégünk részére keresünk hosszútávra új munka társat munkakörbe.
Feladatok:
  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Bejövő és kimenő hívások kezelése
  • Felmerülő problémák fogadása és továbbítása
  • Általános irodai adminisztráció elvégzése
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Angol alapszintű nyelvtudás előny

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát a fenti e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Budapest