www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Főállású recepciós -

Oxygen Wellness Naphegy

A naphegyi Oxygen Wellness központ keres többműszakos munkarendben dolgozó recepciós munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • check in/check out feladatok ellátása;
  • a Front desk napi operációs tevékenységeinek elvégzése az Oxygen Wellness által előírt sztenderdek betartásával;
  • napi zárás lebonyolítása;
  • belső és külső kommunikáció segítése;
  • a szükséges adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • legalább 3 hónapos releváns szakmai tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • precizitás, diszkréció, magas stressztűrő képesség;
  • ügyfélorientált szemléletmód.

Előny:

  • Wellness Gate informatikai rendszer ismerete;
  • hétköznapi munkabeosztás vállalása;
  • további idegen nyelv(ek) ismerete;
  • fitnesz, wellness terén szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:
1016 Budapest, Naphegy u. 67.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük április 30-ig, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol