www.cvonline.hu

Recepciós

Régió: Budapest, Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1026137

Recepciós

Multinacionális logisztikai partnerünkhöz keresünk Recepciós pozícióba munkatársat Biatorbágyra.

Feladatok:

- Vendégek fogadása
- Központi számra beérkező telefonhívások kezelése
- Napi beérkező és kimenő posta kezelése
- E-mailek megválaszolása
- Szabadságok, szabadságigények adminisztrálása
- Étkezési utalványok kiosztása a kollégák részére

Elvárások:

- Középfokú végzettség, érettségi
- Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

- Kiváló munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
- Határozott idejű munkalehetőség várhatóan 2016. szeptemberig
- Munkába járás támogatása céges autóbusszal

Munkavégzés helye: Biatorbágy
A munkába járáshoz céges autóbusz biztosított a Boráros térről.

Munkaidő: H-P, 8:00-16:30

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján