www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 291 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Recepciós

Feladatok:

  • Vezetőség munkájának segítése

  • Kimenő és beérkező posta, faxok kezelése, iktatása, szortírozása, továbbítása

  • Hívások fogadása, nyilvántartása, üzenetek továbbítása

  • Külföldi és belföldi vendégek fogadása,

  • Rendezvények lebonyolításában való részvétel

  • Irodai adminisztráció

  • Nyilvántartások, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny)

  • Társalgási szintű magabiztos ANGOL nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Power Point, Outlook, Excel, Word)

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés

  • Teherbíró képesség; stressz tűrő képesség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka90467@hrszoftver.hu e-mail címre.