www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Partnerünk, budapesti irodájába keresi lelkes, tanulni vágyó új munkatársát az alábbi pozícióba:

Recepciós munkatárs

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Bejövő telefonok fogadása;
  • Bejövő posta kezelése, iktatása, lefűzése;
  • Vendégek fogadása;
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi);
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség;
  • Pozitív, proaktív, problémamegoldó hozzáállás;
  • Határozott személyiség;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit nyújtani tudunk:

  • Napi 6 órás munkavégzés év végéig;
  • Versenyképes fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014