www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 569 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

A budapesti irodáinkba keresünk új munkatársat

Recepciós

munkakörbe.

Feladatok:

  • vendégek fogadása, útbaigazítása
  • parkolóhelyek nyilvántartása
  • mobiltelefonokkal kapcsolatos ügyintézés
  • tárgyalásokhoz igényelt technikai eszközök és étel-, italellátás megszervezése
  • szállítókkal való kapcsolattartás – irodaszerek, ellátmány megrendelése, technikai eszközök javíttatása, stb.
  • beérkező levelek szortírozása, a kimenő levelek adminisztrálása
  • csomag-küldemények feladásának intézése
  • beérkező csomagok érkeztetése, és a címzetteknek továbbítása
  • irodai kommunikáció, mint például körlevelek megírása és kiküldése, stb.
  • irodai asszisztensi és szervezési feladatok (pl. fénymásolás, telefonos ügyintézés, rendezvények szervezése)

Elvárások:

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk, néhány éves irodai munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) és internet megbízható ismerete
  • minimum középfokú, aktív angolnyelv-ismeret (szóban és írásban is)

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • segítőkész munkalégkör
  • kiváló munkakörülmények
  • béren kívüli juttatás

Egyéb:

A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki szívesen áll kapcsolatban sok emberrel, és ügyesen kezeli a több szálon futó ügyeket.

Munkavégzés helye:

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol