www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 483 napja lejárt

Országos hallókészülék szaküzlet hálózattal rendelkező világszínvonalú, nemzetközi cég magyarországi leányvállalata keres munkatársat

Recepciós

8 órás munkakörébe

Feladatok:

  • Beérkező ügyfelek üdvözlése, fogadása, koordinálása valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • Átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyféligények feldolgozása telefonon és/vagy személyesen
  • Időpont egyeztetés és rögzítés
  • Fizetési tranzakciók lebonyolítása, pénzkezelés
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a vállalat munkatársaival

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Szakmai gyakorlat a személyes és a telefonos ügyfél kommunikációban
  • Ügyfélorientált gondolkodás és munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Kiváló kommunikációs-és szervező képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pozitív, nyitott személyiség, sikerorientáltság
  • Proaktivitás és terhelhetőség
  • Igényes megjelenés, mosolygós természet
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér, dinamikusan fejlődő szervezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés+cafetéria
  • Igényes munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol