www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Szigetszentmiklós melletti háromcsillagos szállodánkba keresünk

recepciós

kollégákat. Várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A feladatok:

  • érkezések, utazások levezénylése,
  • fizetések intézése és számlák kiállítása,
  • foglalások visszaigazolása és rögzítése
  • vendégek informálása, programok értékesítése
  • telefonok fogadása, kezelése
  • zárások pénztárban, szállodai szoftverben
  • listák, statisztikák készítése, vezetése
  • recepciós pult, asztalok, lobby felügyelete és rendben tartása
  • napi levelezések kezelése, foglalások visszaigazolása és rögzítése

Előnyök:

  • hostware program ismerete

Elvárások:

  • számítógépes ismeret,
  • min. angol nyelv ismerete (több nyelv előny),
  • min. 2 éves szállodai tapasztalat, gyakorlat

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol