www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 517 napja lejárt

A West Hungária Bau Kft. az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, vezető vállalata. Munkatársat keresünk biatorbágyi székházunkba,

RECEPCIÓS

munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Recepció ellátása, ügyfelek és vendégek fogadása és kiszolgálása;
  • Teremfoglalások koordinálása, terem előkészítése, bekészítés;
  • Bejövő és kimenő kommunikációk kezelése - postai küldemények, e-mailek, telefon;
  • Ad hoc jelleggel felmerülő problémák megoldása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Kedves, mosolygós személyiség; segítőkész, udvarias magatartás;
  • Ápolt külső, igényes megjelenés;
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés; étkezési utalvány;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy, Vendel Park.

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol