www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 419 napja lejárt

A veszprémi négy csillagos Hotel Historia Malomkert főállású

recepciós

kollégát keres éves foglalkoztatásra.

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet
  • családias hangulat egy 11 szobás szállodában
  • versenyképes fizetés
  • egészségpénztári hozzájárulás
  • napi egyszeri meleg étkezés

Elvárások:

  • angol nyelv legalább középfokú ismerete, magabiztos használata szóban és írásban
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • további nyelv ismerete
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzot az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Veszprém
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő