www.cvonline.hu

Recepciós

  • A hirdetés 372 napja lejárt

A HELL ENERGY Magyarország Kft. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére, szikszói munkavégzésre

Recepciós

Feladatok:

  • vendégek érkeztetése, kiszolgálása
  • bejövő és kimenő küldemények adminisztrálása, kezelése
  • üzemi levelezések lebonyolítása
  • üzemi dokumentumok, szerződések archiválása
  • foglalási rend vezetése
  • fordítás, tolmácsolás
  • recepciós feladatok ellátása
  • irattár, irodaszerek kezelése

Elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó probléma-megoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó

Előny:

  • 1-3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • 2. idegen nyelv ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • személyi asszisztensi / irodavezetői gyakorlat

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.01.17 -ig várjuk az alábbi e-mail címre.
Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő