www.cvonline.hu

Recepciós, ügyfélszolgálatos (Budapest)

  • A hirdetés 532 napja lejárt
Az Euwork Kft budapesti irodájába keresünk sürgős kezdéssel kolléganőt recepciós - ügyfélszolgálati asszisztens pozícióba. Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy remek csapatban!
További információk:

Az ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás. Az ügyfelek tájékoztatása és segítése lenne a fő feladata annak az új kollégának, akit fiatalos csapatunkba keresünk Budapesten.

Kérjük csak azok jelentkezzenek, akik valamennyi feltételnek megfelelnek, különben nem tudjuk figyelembe venni a jelentkezését!

FELTÉTELEK

- munkatapasztalat ügyfélszolgálati asszisztensként, recepciósként, vagy call centerben
- társalgási szintű angol tudás
- MS Office programok magabiztos használata
- türelmes és gyakorlatias személyiség

FELADATOK

- bejövő hívások fogadása
- kimenő hívások indítása (csak 'meleg' hívások)
- időpont egyeztetések állás interjúra
- adatbázis kezelés
- érdeklődő álláskeresők tájékoztatása szóban vagy e-mailben
- irodaszer igények nyilvántartása, megrendelés
- ügyfelek, üzleti partnerek fogadása

ELŐNY

- társalgási szintű német tudás
- külföldön szerzett (bármilyen) munkatapasztalat

Munkakezdés: Akár azonnal.

Fizetés: nettó 160 000 Ft.

Munkaidő: 40-42 óra/hét
Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.