www.cvonline.hu

Recepciós-titkárnő

  • Frissítve 94 napja

Partnerünk megbízásából recepciós-titkárnő kollégát keresünk részmunkaidős munkavégzésre!

Munkaidő: heti 20 óra (hétfőtő péntekig 9-től 13:00-ig; 8-tól 12:00-ig)

Munkavégzés helye: Budaörs

Nappali/levelező tagozatos diákok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása
  • Bejövő hívások kezelése
  • Bejövő posta kezelése
  • Központi e-mail címünk leveleinek kezelése
  • Konyhai termékek és irodaszerek rendelése
  • Bejövő, irodai szolgáltatásokhoz kapcsolódó számlák kezelése
  • Kapcsolattartás az irodai szolgáltatásokat végző cégekkel
  • Kapcsolattartás az irodaház karbantartóival (meghibásodások bejelentése on-line felületen)
  • Szerződések iktatása, lefűzése
  • Borítékok, névjegykártyák rendelése
  • Üzleti utazások szervezése: kapcsolattartás az utazási irodával, hotelfoglalás
Elvárások:
  • MS Office Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • Talpraesett, intelligens, önállóan munkát végezni képes személyt keresünk
  • Jó kommunikációs készség
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás
Juttatások:
Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest